Ogłoszenia, 6 Ndz. Wielkanocy, 17.05.2020

Jutro przypada 100. Rocznica urodzin Jana Świętego Jana Pawła II. W związku z tym dziś i jutro obchodzimy dziękczynienie za dar Jego życia i posługi w Kościele w Polsce i na świecie. Przez Jego wstawiennictwo polecajmy dobremu Bogu losy naszej Ojczyzny, Kościoła i świata.

W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W naszym kościele może obecnie uczestniczyć ok. 60 osób we Mszy Świętej w jednym czasie.  Prosimy jednocześnie o zachowanie odpowiednich restrykcji, które zostały nałożone przez władze – czyli noszenie maseczek i zachowywanie bezpiecznych odległości.

Codziennie Adoracja w naszym kościele od 10-17.00

Możliwość spowiedzi kwadrans przed poranną i wieczorną Mszą Świętą oraz podczas Adoracji.

Spotkanie Bractwa Św. Józefa we wtorek na Mszy wieczornej.

W piątek, 22 maja czcimy św. Ritę. Uroczysta Msza św. o 17.00 z poświęceniem róż  i uczczeniem relikwii świętej. Serdecznie wszystkich zapraszamy. 

Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na dzwon.  Ofiary można składać także wpłacając na konto parafialne. Wszystkim ofiarodawcom już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać!

Dziękujemy mieszkańcom z ul. Piłsudskiego 50 za sprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy o pomoc parafian z ul. Rataja.

Prosimy, aby w miarę możliwości młodzież przygotowująca się do bierzmowania w przyszłą niedzielę była na Mszy o 10.30 i pozostała na krótkim spotkaniu. Dzieci I-szo komunijne zapraszamy na Mszę o 12.00.

Wczoraj czwórka dzieci przeżywała swoją I komunię św.