Ogłoszenia, 5 Ndz. Wielkanocy, 10.05.2020

W naszej świątyni podczas Mszy św. i nabożeństw, jednorazowo może przebywać nie więcej niż 45 osób. Należy zarazem zachować zasady bezpieczeństwa, odpowiedni dystans między osobami, zasłanianie ust i nosa.   

W tym tygodniu w liturgii we środę Matki Bożej Fatimskiej i 39 rocznica zamachu na życie Jana Pawła II, w czwartek św. Macieja Apostoła, w piątek św. Zofii, w sobotę św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.

Spotkanie Bractwa Św. Szkaplerza w sobotę na Mszy wieczornej.

Przyszła niedziela to III niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na dzwon.  Ofiary można składać także wpłacając na konto parafialne. Wszystkim ofiarodawcom już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać!

Dziękujemy mieszkańcom z ul. Senatorskiej 21 za sprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy o pomoc parafian z ul. Piłsudskiego 50.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Barbarę Ormańczyk. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.