Ogłoszenia, 29.03.2020, V Ndz. W. Postu

Dzisiaj żegnamy ks. Janusza Motykę, naszego drogiego wikariusza, który w przyszłą niedzielę ma objąć obowiązki proboszcza w nowej parafii. Składamy mu serdeczne podziękowanie za piękną kapłańską postawę, i gorliwą posługę w naszej parafii przez ostatnie 3 lata. Na zawsze zapisał się Ksiądz w naszych sercach.Pamiętać będziemy w modlitwie i życzymy dalszego błogosławieństwa.

Z uwagi na zagrożenie zarażenia  koronawirusem prosimy o zachowanie maksimum ostrożności. W  kościele może uczestniczyć w liturgii tylko 5 osób, oddalonych od siebie o 2 metry, nie całujemy krzyża, nie podajemy ręki na znak pokoju. Prosimy też o dostosowanie  się do innych zaleceń sanepidu. 

Trwajmy w tym trudnym czasie na modlitwie. Mimo wszystko nie rezygnujmy z mszy i nabożeństw tak licznie transmitowanych w mediach. Łączmy się duchowo z nabożeństwami odprawianymi w naszym kościele, które odbywać się będą w wyznaczonych wcześniej godzinach. Kościół nasz jest otwarty od rana do godz. 18.00 każdego dnia. Planujemy w tym tygodniu uruchomić transmisje internetowe z naszej  świątyni.