Ogłoszenia, III Niedziela W. Postu, 15.03.2020

Zapowiedziane na ten tydzień rekolekcje wielkopostne zostają odwołane z uwagi na zagrożenie koronawirusem. Jednak zaplanowane wcześniej Msze św. zostaną odprawione  – w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.30, 9.00 i o 18.00. Okazja do spowiedzi we wtorek i środę w tych godzinach. Odwiedziny chorych w domach prosimy uzgadniać indywidualnie w zakrystii lub telefonicznie.

Od wtorku można uczestniczyć w rekolekcjach w Radio Maryja rano i wieczorem, które wygłosi ks.abp. Wacław Depo/  Polecamy także transmisje Mszy w radio, telewizji oraz w internecie.

Jutro nie ma spotkania Bractwo św. Szkaplerza.

Całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu w kościele – nie w kaplicy, z uwagi na większą przestrzeń.

W tym tygodniu, we czwartek przypada Uroczystość Św. Józefa. Msze św. o godz 7.30, 9.00  i o 17.00. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30.

Ks. Arcybiskup Wacław Depo udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. osobom w podeszłym wieku, osobom z objawami infekcji, dzieciom i młodzieży szkolnej oraz dorosłym, którzy sprawują nad nimi opiekę, wszystkim, którzy czują obawę przed zarażeniem koronawirusem.

Dzisiaj III niedziela marca – taca gospodarcza – Bóg zapłać za wsparcie naszych inwestycji – zwłaszcza za ofiary na dzwon..

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom bloku Huldczyńskiego 14, na sobotę prosimy parafian z ul. Huldczyńskiego 22.