Ogłoszenia, 9.02.2020, V Niedz. Zwykła

Dzisiaj możemy wesprzeć ofiarą do puszki szklanej przy wyjściu, dzieci niepełnosprawne, którymi opiekuje się Fundacja Betel. Bóg zapłać.

We wtorek Światowy Dzień Chorego – na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy za wszystkich cierpiących ze specjalnym błogosławieństwem dla nich.

w piątek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy W ten piątek nie obowiązuje post. Także w tym dniu czcimy św. Walentego.Na wieczornej mszy będziemy się modlić o dobrego męża lub żonę. To jest bardzo ważna intencja. Serdecznie zapraszamy.

Od najbliższego czwartku rozpoczyna się nabożeństwo 15 czwartków ku czci św. Rity – o godzinie 16.30

W przyszłą niedzielę pamiętajmy w ofiarach o naszej świątyni. Obecnie spłacamy malowanie i zakładamy hydrant p.pożarowy.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańców, ul. Polskiej, Na sobotę prosimy parafian z ul. Senatorskiej 21.Jest organizowany wyjazd na beatyfikacje kard. Stefana Wyszyńskiego – szczegóły w gablotce.

Sakrament Bierzmowania w naszej parafii będzie udzielony w dn. 9 czerwca.