Ogłoszenia, III Niedz. Zwykła, 26.01.2020

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca – o 16.30 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

W przyszłą niedzielę, 2.02., obchodzić będziemy Urocz. M.B. Gromnicznej (Ofiarowania Pańskiego), W tym dniu modlić się będziemy szczególniej za osoby życia konsekrowanego i o powołania żeńskie.  . Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, które przynosimy ze sobą, można je także nabyć dzisiaj  /są tu z przodu na stoliku, cena 6,- zł. Także w przyszłą niedzielę będzie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

Sprzątanie kościoła – dziękujemy mieszkańcom z ul. Weneckiej – były : Rodzina Kwiatek i Kapuścik. , a zapraszamy do sprzątania  ul. Polska 14.

 

Polecamy pielgrzymkę do Wiednia i Mariacel w terminie 2-4 marca. Szczegółowy program w gablotce i w zakrystii.

 

Polecamy prasę katolicką – Gościa Niedzielnego i Niedzielę

 

W ub. tygodniu pożegnaliśmy + Marka Musiałka i + Elżbietę Krzysztofik.