Ogłoszenia, 2 Niedz. Zwykła, 19.01.2020

Zakończyliśmy już duszpasterską wizytę – kolędę. Przyjęło ją ponad 70 procent mieszkańców. Bóg zapłać za bardzo życzliwe przyjęcie, serdeczność i ducha modlitwy, oraz za ofiary na kościół /na zakup dzwonu/. Jeśli z jakiegoś powodu nie przyjęliśmy błogosławieństwa kolędowego – można w zakrystii umówić się indywidualnie na jakiś termin.

Dzisiaj III niedziela miesiąca, Bóg zapłać za ofiary na kościół.

Dzisiaj  po Mszy popołudniowej spotkanie Bractwa św. Józefa.We wtorek,22 stycznia na wieczorną mszę zapraszamy czcicieli św. Rity.

We wtorek także  wspomnienie obowiązkowe św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła.

Na sobotę zapraszamy na sprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Weneckiej.

Polecamy pielgrzymkę do Wiednia i Mariacel w terminie 2-4 marca. Szczegółowy program w gablotce i w zakrystii.

Tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny do nabycia przy wyjściu – cena 6 zł.