4 NIEDZIELA ADWENTU – 22.12.2019

We wtorek (24.12) wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta rano o godz. 7.30. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego, by wspominać pamiątkę Narodzin Jezusa Chrystusa. Niech przy tym stole nie zabraknie modlitwy i śpiewania kolęd. Odczytajmy fragment Pisma św. z Ewangelii wg św. Łukasza mówiący o narodzeniu Pana Jezusa.

  • Pasterka o godz. 24.00. Zapraszamy wszystkich Parafian i przybyłych Gości do uczestniczenia w tej mszy świętej. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Ochrony Życia.
  • W środę (25.12) Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  • We czwarte (26.12) przeżywamy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte w porządku niedzielnym. 
  • Najbliższa niedziela to święto Świętej Rodziny.
  • Po świętach rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę wg następującego porządku: XII. – piątek– ul. Huldczyńskiego 7 /pocz. i k./.     sobota 28.XII. – Huldczyńskiego 11,,   Poniedziałek, 30.12. Południowa 6.
  • Już teraz zapraszamy na tradycyjny Orszak Trzech Króli – szczegóły na plakacie.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom Koper, Lubiński, Kaźmierczak i Kwaśniewicz. Na sobotę zapraszamy na sprzątanie kościoła parafian z ul. Piłsudskiego 54. 
  • Polecamy prasę katolicką … ,