Ogłoszenia, 24.11.2019, Uroczystość Chrystusa Króla

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na każdej Mszy odnawiamy Akt Przyjęcia i Oddania siebie i Ojczyzny naszemu Zbawicielowi.

W przyszłą I niedzielę miesiąca godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Będzie to zarazem I niedz. Adwentu i nowego roku liturgicznego.

Księdzu Januszowi z racji jego imienin składamy dzisiaj serdeczne życzenia. Niech Jasnogórska Matka wyprasza dla Niego wszelkie łaski i błogosławi w pięknej posłudze kapłańskiej.

W sobotę święto św. Andrzeja Ap. Wszystkim solenizantom oraz  obchodzącym swój jubileusz składamy serdeczne życzenia.

Dzisiaj po Mszy o godz. 12.zapraszamy na spotkanie Rodziców dzieci I komunijnych. Natomiast wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Zapraszamy na comiesięczne spotkanie w sobotę na godz. 11.00. Obecność obowiązkowa.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci I Komunijnych – Pani Bubel i Pani Zawrin. Na sobotę zapraszamy parafian z ul.Mylnej i przylegających ulic.

Polecamy prasę katolicką Gość Niedzielny z kalendarzem – nowa cena 6,- zł.Są już do nabycia w zakrystii świece wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Zmarł ks. Dariusz Gach z Myszkowa. Dwadzieścia lat temu był na naszej parafii na rocznej praktyce z seminarium. Uroczystości pogrzebowe we wtorek o godz. 12. S Myszkowie Par. Św. Trójcy.

W ub. tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Kowalskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…