30 Niedziela Zwykła, 27.10.2019

W piątek przypadnie Uroczystość Wszystkich Świętych.  Msze św. jak w każdą niedzielę oprócz 12.00, a więc o godz. 7.30,  9.00,  10.30  i  o  16.00.

Po każdej mszy świętej będzie możność ucałowania relikwii świętych.  W oktawie /do 8.11./ Różaniec i Msza oktawalna w intencji wszystkich Wiernych zmarłych na wieczornej liturgii. Można jeszcze zgłaszać wypominki roczne, półroczne, kwartalne i jednorazowe.

W sobotę, 2.11. –   Dzień Zaduszny – dzień naszej pamięci i modlitwy w intencji Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św o godz. 7.30,  9.00 i  o 17.00. Nabożeństwo I sobotnie o godz. 16.45.

Za tydzień I niedziela m-ca, o 15.oo Godz. Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Widzimy, że trwają prace malarskie kościoła, przepraszamy za nieco przestawione ławki i rusztowanie. Składamy Bób zapłać za ofiary na kościół.

Pielgrzymi wyjeżdżający do Ziemi św.  proszeni są o kontakt z ks. proboszczem celem omówienia spraw organizacyjnych.

Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Brzechwy i Tuwima, sprzątały: Rzepka Anna, Zbylut Jadwiga, Janas Teresa, Miśta Lidia, Janeczek Krystyna i Pałęga Grażyna. Na sobotę – godz. 10.00 – prosimy mieszkańców z ul. Metalowców i Warszawskiej.

Są do nabycia ładne stroiki kwiatowe na groby– dochód z ich rozprowadzenia zasili fundusz charytatywny naszej parafii.

Polecamy: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” i „Miłujcie się”.