Ogłoszenia, 20.10.2019, 29 Niedz. Zwykła

Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Przypomnijmy, że został on ogłoszony przez papieża Franciszka dla uczczenia 100. rocznicy ukazania się misyjnej encykliki „Maximum illud” papieża Benedykta XV. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej. Otoczmy modlitwą wszystkie działa misyjne w Kościele. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby misji.

We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.

Można zgłaszać naszych zmarłych do wypominek – kartki są przy wyjściu na ławkach.

Dzisiaj, po mszy  12.00 zapraszamy rodziców dzieci I Komunijnych na spotkanie.

Także dzisiaj –  III niedzielę m-ca w ofiarach pamiętajmy o naszej świątyni – przygotowujemy się do zakupu nowego konfesjonału i podstawy marmurowej dla Dzieciątka Jezus. Od jutra zaczynamy prace konserwacyjne przy suficie. Bóg Zapłać.

Jak zapowiadaliśmy dzisiaj po mszy św. 16.00 spotkanie Bractwa Ś.w. Józefa i projekcja filmu o Ozjernoje.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszk. z ul. Łośnickiej , były trzy osoby /P Janina Sikora,  Jerzy Gubas i Barczyk Helena /. Na sobotę zapraszamy parafian z ul. Brzechwy i Tuwima.

Polecamy prasę katolicką ..