Ogłoszenia, 6.10.2019

Dzisiaj w I niedzielę października, o 15/00 zmiana tajemnic żywego Różańca i godzina miłosierdzia.

Dn. 11 b.m. – w piątek o godz. 15.30 wyjeżdżamy na  Jasną Górę  na wystawę multimedialną o Ziemi Św. oraz na Apel Jasnogórski. Zapisy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę XIX Dzień Papieski, przed kościołem odbędzie się zbiórka pieniędzy z przeznaczeniem na stypendia dla utalentowanej młodzieży pochodzącej

Pamiętajmy o różańcowych nabożeństwach październikowych – zawsze w godzinach wieczornej Mszy św.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny – czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Św. Jan Paweł II mówił: “Modlitwa za zmarłych jest ważną powinnością. Można zgłaszać naszych zmarłych do wypominek.

W piątek zapraszamy kandydatów do s. bierzmowania, którzy nie byli w ub. tygodniu na swoim spotkaniu.  Obecność obowiązkowa.

Jutro obchodzimy wspomnienie MB Różańcowej,

Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ub. sobotę – były to Panie Pelon Krystyna, Bilnik Halina i Skrobich Elżbieta. Na najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Huldczyńskiego 7.

Jutro będzie okazja do zrobienia sobie ważnych badań. Szczegóły w w gablotce.

Polecamy prasę katolicką. Zachęcamy też do korzystanie z „Biblioteki pod Chórem”.