Ogłoszenia, 15.09.2019r., 24 Ndz. Zwykła

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców. Zostały one ustanowione jako wyraz troski o dobro dzieci i młodzieży oraz by zwrócić uwagę ludzi dobrej woli na pilną potrzebę wychowania młodego pokolenia do wartości. /Warto zwrócić uwagę na deklaracje do szkół umieszczoną w gablocie/.

Dzisiejsza kolekta (comiesięczna) przeznaczona jest na potrzeby parafii.

W przyszłą niedzielę po Mszy z godz. 12.00. spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią po raz pierwszy do I Komunii Świętej.

W środę (18.09) święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Mimo upływu stuleci jest on nadal czytelnym wzorem życia dla młodego pokolenia. Młodzież i dzieci zapraszamy na Mszę o 17.00.

We wtorek, 17.09. przypada 80 rocznica napadu Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku, w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.

Jutro ma swój dzień skupienia Bractwo Św. Szkaplerza.

Od czwartku rozpoczyna się Nowenna do św. Michała Archanioła – o 16.30/. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie Rycerstwa Św. Michała Arch.

We środę, 19 września  Zapraszamy Bractwo i czcicieli św. Józefa.

W przyszłą niedzielę  o 16.00 spotkanie Unii Św. Rity.

Zapraszamy chętnych do grona ministrantów