Ogłoszenia parafialne, 8.09.2019 r.

W sobotę, 14.09. przypada święto Podwyższenia Krzyża. O godz. 15.00 w Sanktuarium Św. Krzyża odbędzie się pielgrzymka regionalna w intencji naszego Narodu i Ojczyzny oraz w duchu wynagrodzenia. Dojazd we własnym zakresie.

Trwają zapisy do grupy pierwszokomunijnej dzieci z klas 3, a także na kandydatów do S. Bierzmowania – klasy 7 oraz do grona ministrantów.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które będą się przygotowywać w tym roku do przyjęcia I Komunii św. za dwa tygodnie 22 września.

W przyszłą, III niedzielę m-ca pamiętajmy w ofiarach o naszej świątyni – w ub. tygodniu malowaliśmy  kolejną część kościoła – pod chórem, zakrystię, zamówiliśmy nowy zamykany konfesjonał – gdzie będzie możliwość głośnej spowiedzi /ma kosztować ok. 18 tys zł./. Będzie też wykonany cokół z marmuru dla Dzieciątka Jezus, jak też drobna przebudowa stopnia komunijnego. Bóg zapłać za ofiary.

Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Krakowskiej, na sobotę zapraszamy mieszk. z ul/ Senatorskiej domy pryw.

Ostatnio pożegnaliśmy z naszej parafii Śp. Marię i Krzysztofa Ślusarczyków. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…