Ogłoszenia parafialne, 1.09.2019r.

Dzisiaj,  (1 września) przypada 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej – po Mszach modlimy się za  jej ofiary i za Ojczyznę.

Od dzisiaj wracamy do porządku Mszy św. jak w ciągu roku – będzie już odprawiana Msza o godz. 10.30.  Zmiana tajemnic Żywego Różańca i Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę św. o godz. 12.00. Szczególnie to zaproszenie kierujemy do rodziców i dzieci z klas III. dzisiaj  na tej Mszy św. poświęcimy tornistry (dla wszystkich chętnych). Od września rozpoczynamy spotkania przygotowujące dzieci do I Komunii św., dlatego prosimy o uczestnictwo rodziców z dziećmi na tej Mszy św. Od dzisiaj zapisujemy dzieci do I Komunii św.

Zapisujemy młodzież do S. Bierzmowania od klas 6, także chętnych do KSM oraz ministrantów od I klasy szk. Podstawowej.

Można zamawiać już intencje mszalne na rok 2020.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca – okazja do spowiedzi i wynagrodzenia Bogu. W sobotę o 16.30 nabożeństwo pierwszosobotnie.

W niedzielę, 8.09. br., odbędzie się pielgrzymka rowerowa do Leśniowa. Szczegóły w zakrystii i w gablocie. Zapraszamy.

Dziękujemy za pomoc w utrzymaniu porządku w kościele mieszkańcom Południowej 6, na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Krakowskiej.