Ogłoszenia, 11.08.2019, 19 Ndz. Zwykła

W 2. Wtorek miesiąca wieczorna Msza św. będzie sprawowana ku czci Ducha św. z prośbą o Jego Dary i owoce.

We środę, 14.08. obchodzić będziemy wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe.

We czwartek – 15.08. Przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę.

W piątek, 16.08. ma swoje spotkanie Bractwo św. Szkaplerza. Zapraszamy na wieczorną Mszę św.

Od soboty rozpoczyna się nowenna przed Urocz. MB Częstochowskiej. Każdy dzień w tej nowennie na wieczornej Mszy św. będzie miał swoje modlitwy i intencje. Zapraszamy.

Dekanalna pielgrzymka do MB Mrzygłodzkiej będzie w sobotę. Wyjedziemy sprzed kościoła o 17.30 , bo o  główna Msza będzie o 18. Można jechać własnym środkiem lokomocji lub zapisać się na autobusik w zakrystii. Zapraszamy.

Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 23-25 sierpnia. Jest także możliwość zapisania się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej /szczegóły w gablocie/.

W przyszłą III niedzielę miesiąca pamiętajmy w ofiarach o inwestycjach parafii. /Trwa malowanie kościoła/.

Dziękujemy  za sprzątanie kościoła mieszkańcom bloku przy ul. Huldczyńskiego 11, na sobotę zapraszamy do sprzątania  mieszk. Huldczyńskiego 14.