Ogłoszenia, 21.07.2019

Dzisiaj, z racji dorocznego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców błogosławieństwo pojazdów po Mszy św. godz. 7.30 i 9.00,  12.00  i 16.00. Podczas poświęcenia kierowcy będą mogli złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy.

Unia św. Rity ma swoje spotkanie jutro o 17.00.

Liturgiczne obchody tygodnia:

•W poniedziałek, święto Marii Magdaleny.

•We wtorek, święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

•W środę, wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

•W czwartek, święto św. Jakuba, Apostoła.

•W piątek, wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na kościół, w III niedzielę m-ca, jak widzimy trea malowanie kościoła.

Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 23-25 sierpnia. Jest także możliwość zapisania się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej /szczegóły w gablocie/.

Jest już zeszyt intencji na przyszły rok – jeśli mamy jakieś ważne rocznice warto wcześniej zarezerwować termin,

Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom bloku Piłsudskiego 52, na sobotę prosimy mieszkańców z ul. Rataja.

Polecamy prasę katolicką oraz gratisowe foldery  parafialne.