6 Ndz. Wielkanocy, 26.05.2019

Dzisiaj Dzień Matki – wszystkim naszym kochanym Mamom składamy serdeczne życzenia opieki Jasnogórskiej Pani.

W piątek przypada święto Nawiedzenia NMP.  W okresie między Zwiastowaniem Pańskim i narodzeniem Jana Chrzciciela Kościół czci pamiątkę nawiedzenia świętej Elżbiety przez Maryję. Były to nie tylko odwiedziny matki proroka przez Maryję, ale przede wszystkim było to spotkanie Mesjasza ze swym Poprzednikiem.

Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Ur. Zesłania Ducha Św.

W  pierwszą sobotę miesiąca, o godzinie 16.20 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi /fatimskie/. Serdecznie zapraszamy.

Również od soboty Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. w

W najbliższą sobotę prosimy u pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Kraszewskiego.

We wtorek będzie ważne spotkanie dla mieszkańców naszej dzielnicy – polecamy szczegóły w gablocie przed kościołem.