ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28.04.2019

 Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy 74 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem Mocni w Duchu Świętym. Dziękujemy Opatrzności Bożej nie tylko za kult Bożego miłosierdzia, ale również za relikwie św. Faustyny – po mszach św. będzie okazja do oddania czci relikwiom tej św.

Ze względu na Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego Uroczystość św. Wojciecha została przeniesiona na wtorek.  Rozpoczynamy miesiąc maj, nabożeństwa majowe codziennie w godz. Wieczornej Mszy św.  

W środę 01.05 wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika.  Msze św. o godz. 7.30, i 17.00.  W piątek 3.05 Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego oprócz Mszy o 12.00.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 16.20,

Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców z ul. Piłsudskiego 54.