Ogłoszenia, 4 Niedziela W. Postu 31.03.2019

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne połączone z peregrynacją figury św. Michała Archanioła z Gargano. Program tych uroczystości jest na planszy przed kościołem oraz do zabrania przy wyjściu z kościoła.Powitanie figury będzie w poniedziałek 8.04. o godz. 17.30 na granicy parafii przy ul. Huldczyńskieco róg z Leśną. Następnie przejdziemy procesjonalnie do kościoła ulicą Południową, Huldczyńskiego, Senatorską, Przechodnią i Krakowską. Zapraszamy całą asystę i wszystkie bractwa i grupy parafialne do udziału w tej uroczystości. Dzieci mające być w stroju aniołków lub archaniołów prosimy na spotkanie w piątek po drodze krzyżowej do zakrystii.

Prosimy gorąco wszystkich o zaangażowanie się w tą wyjątkową uroczystość. Prosimy także udekorować swoje okna oraz umieścić plakaty i programy we wszystkich blokach i klatkach schodowych – można je zabrać przy wyjściu.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych nawiedzimy w ramach rekolekcji wielkopostnych.

Bóg zapłać mieszkańcom ul. Brzechwy i Tuwima za sprzątanie kościoła, na sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Warszawskiej i  i Metalowców.

Polecamy świece Caritas /10, zł./ oraz prasę katolicką.