TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24 marca 2019

1.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej w naszej parafii w piątek. o godz. 16:30, Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 16:00 i bezpośrednio po nich Msza św. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach pasyjnych.

2.     W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję. Msze św. o godz. 7.30,  9.00  i 17.00.

3.  Nowenna ku czci św. Michała Arch. Rozpocznie się w sobotę i przez 9 kolejnych dni będzie na 15 minut przed wieczorną Mszą.

4.  Sprzątanie kościoła – zapraszamy ul. Brzechwy i Tuwima.

5.  Polecamy świece Caritas oraz prasę katolicką..