Ogłoszenia duszpasterskie, 17.III. 2019

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. O godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Dzisiaj w 3 niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona na malowanie kościoła i na ogrzewanie. Bóg zapłać za składane ofiary.

2. We wtorek uroczystość św. Józefa. Wieczorem Msza św.  o 7.30    i  17.00.

3. W piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa. Za udział w nabożeństwach Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej można zyskać odpust zupełny.

4.  Dzisiaj po Mszy 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do Rocznicy I Komunii św. Zapraszamy.

5.  Bóg zapłać mieszkańcom bloku Huldczyńskiego 7, którzy pamiętali o sprzątaniu kościoła, na sobotę zapraszamy  parafian z ul. Łośnickiej.

6.  Dzieło Pomoccy Ubogim Caritas poleca skarbonki jałmużny wielkopostnej oraz piękne paschaliki.