Ogłoszenia, III Niedz. Zwykła, 27.01.2019

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 16.30; chorych prosimy wcześniej zgłaszać w zakrystii

W sobotę 2.02., obchodzić będziemy Urocz. M.B. Gromnicznej (Ofiarowania Pańskiego), Msze św. o 7.30,  9.00  i  o  17.00. W tym dniu modlić się będziemy szczególnie za osoby życia konsekrowanego, dla zakonów kontemplacyjnych złożymy też ofiarę. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic, które przynosimy ze sobą, można je także nabyć dzisiaj  w zakrystii .za 12 zl,/.

W przyszłą niedzielę o 15.oo Godzina Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Żywego Różańca. /– Msza św. za tydzień o 16.00/.

Sprzątanie  kościoła w piątek o 9/00 – zapraszamy mieszkańców z ul. Równej.

Trwają prace przy malowaniu kościoła, ponadto doszła niespodziewanie konieczność uzupełnienia wełny mineralnej na poddaszu. Bóg zapłać za ofiary na kościół,

Polecamy prasę katolicką …

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy + Apolonię Wziątek, a we wtorek będzie pogrzeb  + Jakuba Dunaka.