Ogłoszenia parafialne – 30 grudnia 2018

1.      Dzisiaj przeżywamy niedzielę świętej Rodziny. Polecajmy w modlitwach dobremu Bogu wszystkie rodziny naszej parafii prosząc dla nich o wzajemną miłość i zgodę.

2.      Jutro ostatni dzień roku 2018. Zapraszamy godz. 17.00 na  Mszę św. i nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne.  .

3.      We wtorek – Nowy Rok, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Przypominamy, że jest to święto nakazane, czyli jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w tym dniu we Mszy św. w naszym kościele będą według porządku niedzielnego.

4.      Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Plan kolędy w załączeniu, został też wywieszony w gablotce.

5.      W przyszłą niedzielę, 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Serdecznie zapraszamy na tradycyjny już Orszak Trzech Króli, który wyruszy do naszego kościoła sprzed Urzędu Miejskiego o godz. 11.30 aby zwieńczyć uczestnictwem we Mszy św. o 12.00.  Spotkanie organizacyjne we czwartek po Mszy wieczornej.  . Po Mszach św. będziemy świecić wodę, kredę i kadzidło. Taca tego dnia jest przeznaczona na cele misyjne.

6.      W czasie kolędy kancelaria parafialna jest czynna po Mszy wieczornej. 

7.      Na sobotę zapraszamy na sprzątanie mieszk. ul. Huldczyńskiego 22,

8.      Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i wielu łask Bożych w rozpoczętym tygodniu.