4 NIEDZIELA ADWENTU – 23.12.2018

1. Jutro, (24.12) wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta rano o godz. 7.30. Wieczorem zasiądziemy do stołu wigilijnego, by wspominać pamiątkę Narodzin Jezusa Chrystusa. Niech przy tym stole nie zabraknie modlitwy i śpiewania kolęd. Odczytajmy fragment Pisma św. z Ewangelii wg św. Łukasza mówiący o narodzeniu Pana Jezusa.
  2. Jutro Pasterka o godz. 24.00. Zapraszamy wszystkich Parafian i przybyłych Gości do uczestniczenia w tej mszy świętej. Taca z Pasterki przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Ochrony Życia.
  3. We wtorek (25.12) Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  4. We środę  (26.12) przeżywamy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte w porządku niedzielnym.
  5. Najbliższa niedziela to święto Świętej Rodziny.
  6. Na sobotę zapraszamy na sprzątanie kościoła parafian z ul. Huldczyńskiego 14.
  1. Po świętach rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę wg następującego porządku: 27 XII – czwartek – ul. Leśna oraz  Piłsudskiego 40.     Piątek 28 XII – Piłsusdskiego 50,  sobota – 29 XII Polska /cała/.
  2. Już teraz zapraszamy na tradycyjny Orszak Trzech Króli – szczegóły na plakacie.
  3. Poleczmy prasę katolicką  … ,  Niedziela i Gość Niedzielny – podwójny numer /-10,- zł,.,
  4. W ub. tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Janinę Leśniak. Wieczny odpoczynek …