I NIEDZIELA ADWENTU – 02.12.2018

1. Dziś początek Adwentu.  Jest to czas, który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności.
  2. W dni powszednie Roraty o  godz. 17.00. Dzieci w poniedziałki , środy i piątki biorą udział w konkursie adwentowym /z nagrodami/.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek   miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy w piątek z od godz. 15.30. We czwartek o 16.45 odwiedzi nasz kościół św. Mikołaj – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
  4. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca, o 15.oo Godzina Miłosierdzia i zmiana tajemnic żywego Różańca
  5. Dzisiaj  po Mszy o 9.oo – zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej.
  6. W prezbiterium trwają prace malarsko- konserwacyjne.
  7. Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Senatorskiej 21 za sprzątanie kościoła /było 5 os./. Na sobotę zapraszamy parafian z ul. Piłsudskiego 50.

Polecamy prasę katolicką … , świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki.