Ogłoszenia – 33 Niedz. Zw. 18.11.2018

• Dzisiaj składamy serdeczne życzenia naszemu ks. wikariuszowi – Januszowi z racji imienin. Niech MB Jasnogórska Pani wyprasza ma w swej opiece i wyprasza potrzebne łaski.
  • Dzisiaj mamy III niedzielę m-ca. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne.
  • Trwa roznoszenie opłatków przez upoważnione  osoby  – polecam ich waszej życzliwości; ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na  spłatę należności za schody granitowe.
  • Jutro o 17.00 spotkanie Bractwa św. Józefa – zapraszamy wszystkich mężczyzn.
  • We czwartek spotkanie formacyjne Unii św. Rity, zapraszamy też wszystkich o godz. 17.00 do wspólnej modlitwy.
  • We wtorek  czcimy św. Rafała Kalinowskiego i zakończenie nowenny.
  • Spotkanie z dziećmi rocznicowymi I Komunii św. oraz z ich rodzicami będzie – 25 listop. O 16.00. /najpierw Msza św./
  • Peregrynacja MB Fatimskiej jest na ul. Kraszewskiego.
  • Sprzątanie kościoła – na sobotę zapraszamy mieszk. z ul. Polskiej domy pryw.
  • W ub tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Czesława Biłkę i  Mariannę Zaporowską. Wieczny odpoczynek …