Ogłoszenia, 31 Ndz. Zw. – 4.XI.2018.

Dzisiejsza niedziela, to Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na Fundusz Organizacji „Kościół w potrzebie” – „Pakistan – przerwać milczenie”.

Dzisiaj o godz. 15.00 Godz. Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Za tydzień, w niedzielę, 11 listopada, przypada 100. rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami. Obchodzimy Dzień Niepodległości. Do tego wyjątkowego święta narodowego przygotujemy się przez wspólną modlitwę i refleksję, w sobotę po Mszy św. nabożeństwo na tę intencję. Zachęcam by wywiesić flagi narodowe.

Za tydzień będą poświęcone opłatki na Boże Narodzeni, a następnie będą roznoszone do naszych domów przez upoważnione osoby.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszk. z ul. Leśnej (1 os.), a na sobotę zapraszamy  mieszkańców z ul. Kraszewskiego.

Za dwa tygodnie będzie zbiórka elektro-śmieci na parkingu za kościołem.

Spotkanie z dziećmi rocznicowymi I Komunii św oraz z ich rodzicami będzie za trzy tygodnie – 25 listopada o 12.00.

Peregrynacja MB Fatimskiej rozpocznie się na ul. Kraszewskiego.

Do 8 listopada trwa oktawa modlitw i wypominki;  duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Janochę l. 59.. Wieczny odpoczynek…