30 Niedziela Zwykła, 28.10.2018

We czwartek przypadnie Uroczystość Wsz. Świętych.  Msze św. jak w każdą niedzielę oprócz 12.00, a więc o godz. 7.30,  9.00,  10.30  i  o  16.00.        Po każdej mszy świętej będzie możność ucałowania relikwii świętych.  W oktawie /do 8.11./ Różaniec i Msza oktawalna w intencji wszystkich Wiernych zmarłych na wieczornej liturgii. Można jeszcze zgłaszać wypominki roczne, półroczne, kwartalne i jednorazowe.

W piątek, 2.11. –   Dzień Zaduszny – dzień naszej pamięci i modlitwy w intencji Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św o godz. 7.30,  9.00,  10.30  i  o 17.00.

Za tydzień I niedziela m-ca, o 15.oo Godz. Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca.

Trwa peregrynacja MB Fatimskiej na ul. Amatorskiej, Msza św. za mieszkańców z ul. Przechodniej – za tydzień o godz. 10.30.

Sprzątanie kościoła – Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Południowej3. Na sobotę – godz. 9.00 – prosimy mieszkańców z ul. Leśnej.

Młodzież z KSM przygotował ładne stroiki kwiatowe na groby oraz znicze – dochód z ich rozprowadzenia zasili fundusz młodzieżowy naszej parafii. Dziękujemy im za chętne podjęcie tej akcji.

Polecamy: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” i „Miłujcie się”.