XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10.2018

Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Bóg zapłać za ofiary na misje złożone do puszki przy wyjściu.

Dzisiaj o 13.00 – spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Kom. św.

Zbliża się Urocz. Wsz. Świętych, troszcząc się o groby naszych zmarłych nie zapominajmy o modlitwie. Można zamawiać wypominki roczne, półroczne, kwartalne, oktawalne i jednorazowe. Kartki przy wyjściu – można zabrać do domu lub zgłaszać zmarłych w zakrystii.

Peregrynacja MB Fatimskiej w tym tygodniu rozpocznie się na ul. Przechodniej. Msza św. o błogosławieństwo dla mieszkańców  ul.Weneckiej – którzy przyjęli MB –  w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

Jutro ma swoje spotkanie formacyjne Unia św. Rity, natomiast we czwartek – 25 pąźdz. O 17.00 będzie Dzień wspólnoty wszystkich bractw naszej parafii oraz odprawiona będzie Msza św. w ich intencji. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

W piątek KSM poprowadzi różanie w językach świata.

Dzisiaj jest trzecia ndz. M-ca, – Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne.

Ofiary zebrane przez młodzież w ub. niedzielę na Dzieło JP II wyniosły 804,- zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na sobotę prosimy mieszkańców z ul. Południowej 3.