Ogłoszenia, XX Ndz. Zwykła, 19.08.2018

Dzisiaj, w trzecią niedzielę m-ca pamiętajmy o inwestycjach parafi.  Trwają prace kamieniarski przy schodach – Bóg zapłać za ofiary na ten cel.

Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy na 26 sierpnia. Szczegóły w gablotce.

Także zapraszamy do udziału w pielgrzymce  do Krakowa w dn. 8.09.2018r.

Od 2 grudnia jest organizowana pielgrzymka do Guadalupe w Meksyku.  Szczegóły w zakrystii. /do Niepokalanowa na 1 września mamy mało osób – prosimy o zgłaszanie się/.

Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów jasnogórskich dzisiaj o g. 16.50.

W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy wspominać w poniedziałek Św. Bernarda; we wtorek Św. Piusa X; w środę NMP Królowej,; w piątek Św. Bartłomieja Apostoła; w niedzielę urocz. NMP Częstochowskiej. trwa Nowenna ku czci MB  Częstochowskiej / po wieczornej Mszy/

Sprzątanie kościoła – dziękujemy  Piłsudskiego 52, a na sobotę prosimy mieszkańców z ul. Huldczyńskiego 7.