Ogłoszenia, 19 Ndz. Zwykła, 12.08.2018

Dzisiaj,  jak co roku w drugą niedzielę sierpnia, po Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz KUL. Już teraz składamy serdeczne podziękowanie za te ofiary. Bóg zapłać!

 W środę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Święto Matki Bożej Zielnej. Msze św. w tym dniu wg porządku niedzielnego, czyli o g. 7.30, 9.00, 12.00 i 16.00. Na Mszach św. poświęcenie wiązanek kwiatów, ziół, kłosów zbóż i owoców.  W Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msza św. obowiązuje nas tak jak w niedziele. Ponadto we wtorek – 14 sierpnia – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego; w piątek – 17 sierpnia – wspomnienie św

W czwartek, 16.08. o g. 17.30 wyjeżdżamy do Mrzygłodu na Dekanalną Pielgrzymkę, szczególnie zapraszamy wszystkie bractwa.   

W przyszłą, trzecią niedzielę m-ca pamiętajmy o inwestycjach parafi.  Trwają prace kamieniarski przy schodach – Bóg zapła  ć za ofiary na ten cel.

Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę dd Częstochowy na 26 sierpnia. Szczegóły w gablotce. Także zapraszamy do udziału w pielgrzymce di Niepokalanowa na 1 września i do Krakowa w dn. 8.09.2018r.  Od 2 grudnia jest organizowana pielgrzymka do Guadalupe w Meksyku.  Szczegóły w zakrystii.

Sprzątanie kościoła – dziękujemy Senatorskiej 23, a na sobotę prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 52.

Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów jasnogórskich w przyszłą niedzielę o g. 16.50.