Ogłoszenia, 18 Ndz. Zwykła, 5.08.2018

Dzisiaj o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Jutro święto Przemienienie Pańskiego, we czwartek Św. Teresy Benedykty od Krzyża , dziewicy, męczennicy, patronki Europy, w piąrek św . Wawrzyńca diak., męcz.

Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę dd Częstochowy na 26 sierpnia. Szczegóły w gablotce. Także zapraszamy do udziału w pielgrzymce di Niepokalanowa na 1 września i do Krakowa w dn. 8.09.2018r.

Trwa peregrynacja Matki Bożej w znaku Figury Fatimskiej. Obecnie przy ul Mylnej domy pryw. I ul. przyległych.   Msza św. o błogosławieństwo dla Mieszkańców ul. Równej – którzy przyjęli MB będzie odprawiona dzisiaj o godz. 7.30.

Na 16 sierpnia jesteśmy zaproszeni na Urocz. MB Mrzygłodzkiej.. Zapisy w zakrystii – koszt 5 zł.

Rozpoczęliśmy prace kamieniarski przy schodach – Bóg zapła  ć za ofiary na kościół.

W nadchodzącym miesiącu sierpniu pamiętajmy o podjęciu wezwania do trzeźwości i modlitwy w tej intencji.

Sprzątanie kościoła – na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Senatorskiej 23