Ogłoszenia, 17 niedz. zwykła, 29.07.2018r.

Ogłoszenia, 17 niedz. zwykła, 29.07.2018r.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. We czwartek modlimy się o powołania, a w piątek wynagradzamy N. Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo I sobotnie o godz.  16.20. Odwiedziny chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i Godzina Miłosierdzia.

Od środy ruszają prace kamieniarskie przy schodach. Bóg zapłać za ofiary na ten cel.

Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy na 26 sierpnia. Szczegóły w gablotce. Także zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Niepokalanowa na 1 września i do Krakowa w dn. 8.09.2018r.

Trwa peregrynacja Matki Bożej w znaku Figury Fatimskiej. Od wieczornej Mszy może rozpocząć się peregrynacja przy ul Mylnej domy pryw. I ul. Przyległych.   Msza św. o błogosławieństwo dla Mieszkańców ul. Równej – którzy przyjęli MB będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 7.30. 

W nadchodzącym miesiącu sierpniu pamiętajmy o podjęciu wezwania do trzeźwości i modlitwy w tej intencji.            

Sprzątanie kościoła – dziękujemy mieszk. z ul. Sienkiewicza, na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Senatorskiej 23.