Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Od 1 lipca – w wakacje – porządek niedzielnych  Mszy św.  będzie trochę zmieniony. Nie będzie w niedziele wakacyjne Mszy o godz. 10.30, a pozostałe są bez zmian, czyli mamy do wyboru następujące godzimy:  7.30,  9.00,  12.00   oraz 16.00.  W tygodniu bez zmian.

Za tydzień – 1.07., w I niedzielę miesiąca o godz. 15.oo. Godzina Miłosierdzia i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Gorąco zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy wystawienia. Czas poświęcony Bogu jest najlepiej wykorzystanym czasem.

Już zapisujemy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy na 26 sierpnia.

Mamy już nowy kalendarz intencji mszalnych na 2019 rok. Podajemy też na przyszłe lata  terminy I Komunii św. 19.05.2019,   17.05.2020.

Wyjeżdżający z parafii na wakacje w góry z ks. Januszem mają jutro /poniedziałek/ zbiórkę o godz. 7.00 przed kościołem przy autokarze.

Peregrynacja MB Fatimskiej rozpoczyna się dzisiaj na ul. Równej. Bardzo prosimy po wieczornej Mszy św. o zgłoszenie się parafian z tej ulicy. Informujemy też, że Msza św. w intencji mieszkańców bloku Rataja 31 odbędzie się dzisiaj o godz. 16.oo.

Sprzątanie kościoła –  Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Krakowskiej, na sobotę zapraszamy ul. Senatorską domy pryw.

Na 11 lipca zapraszamy na pielgrzymkę do Czernej na odpust MB Szkaplerznej.

Polecamy prasę katolicką.