Ogłoszenia, X Niedziela zw.

Dzisiaj o godz. 12.00 w Bazylice św. Ap. Piotra i Pawła odbędzie się Msza św. w intencji obrony życia nienarodzonych dzieci, a następnie Biały Marsz przejdzie do Par. św. Stanisława Kostki. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Za 10 dni, 20 czerwca, we środę o 17.oo odbędzie się w naszej parafii Bierzmowanie, którego udzieli J.E.Ks. bp Antoni Długosz. Będzie wtedy także dla młodzieży i dzieci oraz nauczycieli i rodziców Msza św. na uroczyste zakończenie roku szkolnego. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich. Od przyszłej niedzieli rozpocznie się Triduum do Ducha św na tę intencje – w godzinie wieczornej Mszy św.

W tm tygodniu wspominamy m.in.: jutro św. Barnabę Ap., we środę św. Antoniego z Padwy,

W sobotę, dn. 16.06.  na wieczorną Mszę zapraszamy Bractwo św. Szkaplerza  i na spotkanie formacyjne.

Dzisiaj o godz. 10.30 będzie Msza św. w intencji P. Damiana, organisty,  w 24 rocznicę urodzin dziękujemy mu za piękne granie i śpiew i życzymy błogosławieństwa.

W sobotę pielgrzymka ministrantów z całej archidiecezji. Początek o godz. 9.30 w Bazylice Św. Ap. Piotra i Pawła, a następnie przemarsz modlitewny do Par. Św. Stanisława Kostki z relikwiami tego świętego.  

W przyszłą – 3 niedz. miesiąca w ofiarach pamiętajmy o inwestycjach parafialnych. W lipcu będą prace przy schodach wejściowych. Przywieźliśmy już część granitu w tym celu /za 9 tys. Zł./ Szkoda tylko, że ktoś pewną ilość go nam ukradł – na kwotę ok. 750,- zł.   

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszk. Południowej 6, na sobotę prosimy rodziców młodzieży przygotowującej się do S. Bierzmowania.

Polecamy prasę katolicką – Miłujcie się /nowy numer/, Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ś.P. Marka Chwastka – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. …