IV Niedziela Wielkanocna, 29.04.2018

We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które rozpoczynają się w godzinie  Mszy wieczornej.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty. Prosimy też zgłaszać chorych. Nabożeństwo pierwszosobotnie o 16.00.

We czwartek  przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą sprawowane jak w niedzielę oprócz 12.oo. ,  Zachęcamy również, by na te świąteczne dni wywiesić narodową flagę.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 będzie sprawowana Msza św/ w intencji Hutników, strażaków i Solidarności z racji święta św. Floriana.

W przyszłą niedzielę – zapraszamy  na Godzinę Miłosierdzia i zmianę tajemnic  Żywego Różańca.

Kontynuujemy peregrynację figurki Matki Bożej Fatimskiej. W tych dniach przejdzie na  ul. Tuwima i Brzechwy.  Zachęcamy wszystkie rodziny do przyjęcia Maryi i wspólnej modlitwy różańcowe.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom  z ul.   Rataja.   –9 os., na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Huldczyńskiego 11.

Dzisiaj po Mszy popołudniowej spotkanie Bractwa Św. Józefa. Zapraszamy.

Przygotowujący się do S. Bierzmowania mają swoje spotkanie w piątek.

Trwają zapisy na obchód rocznicy I Komunii św. /na 26.05./.

Polecamy czasopisma: Niedzielę, Miłujcie się, i Gość Niedzielny. Zachęcamy również do korzystania z naszej biblioteki pod chórem.