Niedziela Palmowa

OGŁOSZENIA Niedz. Palmowa, 25.03.2018

• Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Palmową.  Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Zapraszamy o 12.00 do konkursu na największą i najpiękniejszą palmę.
  • Dzisiaj rozpoczynamy Wielki Tydzień. Zapraszamy do uczestnictwa w Świętm Triduum Paschalnym – porządek liturgii i adoracji – załącznik. – /jest on również wywieszony w gablocie/.  Przypominamy o obowiązku zachowania ścisłego postu w Wielki Piątek. Zachęcamy też do zachowania postu także w Wielką Sobotę, aż do Wigilii Paschalnej.
  • Przypominamy wszystkim o przyniesieniu świec na liturgię Wigilii Paschalnej. Paschaliki Caritas są do nabycia przy ołtarzu i w zakrystii.
  • W czasie Triduum Paschalnego można codziennie uzyskać odpust zupełny, biorąc udział w liturgii.
  • Sprzątanie kościoła –  na piątek godz. 9.oo zapraszamy mieszkańców z ul. Polska 14.
  • Polecamy prasę katolicką.