Ogłoszenia duszpasterskie 25 czerwca 2017 r.

1. Za tydzień I niedziela lipca – o 15.00 Godzina Miłosierdzia. Msza św. w intencji Żywego Różańca o 16.00.

2. Porządek Mszy św w wakacje – nie będzie Mszy o 10.30. Pozostałe są bez zmian.

3. Dzisiaj po Mszy św. 9.00 – spotkanie Rady Parafialnej. Poruszymy tematy:

= Budowa Kaplicy MB Fatimskiej stan robót, koszty, cegiełki, zbiórka uszkodzonych dewocjonaliów.

= Posadzka wejścia głównego ze schodami – granit, sierpień,

= Przebudowa wejścia do Kaplicy Adoracji, schody do zakrystii

= Wymiana okien u ks. Wikariusza

= Skąd fundusze? Tabliczki dla darczyńców

4. Serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Metalowców (4 osoby) za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Mylnej domy pryw.

5. Pożegnanie ks. Wojciecha, Serdeczne Bóg zapłać naszemu Księdzu Wojciechowi za 6 letnią posługę kapłańską w naszej Parafi. Za wielkie serce, oddanie, wiarę i życzliwość do wszystkich. Niech na nowej parafii cieszy się Bożą opieką i błogosławieństwem. Za tydzień będziemy witać nowego ks. Wikariusza – ks. Janusza.

6. Pielgrzymi do Gietrzwałdu – zapraszamy na spotkanie jutro, poniedz., po Mszy wieczornej

7. Polecamy nowy Nr Miłujcie się.