Ogłoszenia duszpasterskie 28 maja 2017 r.

1. W tym tygodniu w Kościele będziemy przeżywać: w środę – Święto Nawiedzenia NMP.; w czwartek – Wspomnienie św. Justyna, Męczennika; w sobotę – Wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; w następną niedzielę – Zesłanie Ducha Świętego.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota (nabożeństwo Fatimskie o 16.00). Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi św., prosimy zgłaszać chorych.

3. W najbliższy czwartek – 01.06.2017r. przypada Dzień Dziecka. Zapraszamy na Mszę św. wieczorową, by modlić się w intencji wszystkich dzieci, wypraszając dla nich potrzebne łaski. Dzieci (zwłaszcza I-szo komunijne) zapraszamy na 16.00 – ciekawe spotkanie i lody,

4. Następna niedziela to X Dzień Dziękczynienia. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.

5. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc czerwiec, poświęcony szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału w nabożeństwa czerwcowych, które będą odprawiane codziennie o godz. Wieczornej Mszy św.
6. Kontynuujemy peregrynację figurki MB Fatimskiej. W tym tygodniu trwa na ul. Huldczyńskiego 11. Zachęcamy wszystkie rodziny do przyjęcia Maryi i wspólnej modlitwy różańcowej z okazji 100 – lecia objawień fatimskich. Bóg zapłać za cegiełki składane na budowę Kaplicy MB Fatimskiej. Są one jeszcze do nabycia w zakrystii.
7. Sprzątanie kościoła – dziękujemy mieszk. bl. Piłsudskiego 52. i na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Huldczyńskiego 7.

Trwają zapisy na pielgrzymki:

1. Gietrzwałd 30.06. – 01.07.2017 r. – 190 zł.

2. Kraków 29.07.2017 r. – 40 zł.

3. Kalwaria Pacławska 29.09. – 30.09.2017 r. – 130 zł.