Ogłoszenia duszpasterskie 16 kwietnia 2017 r.

1. Dzisiaj uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy też: P. Organiście, Chórowi, Asyście, Bractwom, Sł. Lit. Ołtarza i wam wszystkim.

2. W poniedziałek – d \rugi dzień Świąt Wielkanocnych porządek Mszy św. jak w Niedzielę. Taca z tego dnia tradycyjnie przeznaczona jest na Uczelnie katolickie i pomoc studiującym w nich.

3.We wtorek spotkanie Bractwa Św. Józefa. W piątek, ze względu na uroczyste obchody Oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje post.

4. W przyszłą Niedzielę o godz. 17.00 spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych /kl. 3/.

5. Bóg zapłać za ofiary – cegiełki na budowę kapliczki MB Fatimskiej – jako wotum wdzięczności w 100 R Objawień. Nazwiska osób, które nabędą  cegiełkę  umieścimy w księdze pamiątkowej i będziemy polecać MB w modlitwach. Cegiełki są w zakrystii.

6. Za tydzień – 22.04. – wybieramy się na pielgrzymkę do Lichenia. Program piękny, /bez pośpiechu – będzie 2 kierowców/, wyjazd o 6.00, koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii.

7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary z tej Niedzieli będą przeznaczone na Caritas, czyli dzieła miłosierdzia Kościoła.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z ul. Równej – było 7 osób, na sobotę zapraszamy mieszkańcom z ul. Amatorskiej.

9. Polecamy prasę katolicką.