Wersja dla słabowidzących

Msze św.

Og łoszenia duszpasterskie

Sakramenty św.

Nieustająca Nowenna odprawiana jest w każdy wtorek na Mszy św. wieczornej w tutejszym kościele.

Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu została erygowana jako wotum wdzięczności za Kongres Eucharystyczny przez biskupa Stanisława Nowaka 16 czerwca 1989 roku. Św. Jan Paweł II podczas Światowych Dni Młodzieży w Częstochowie,15 sierpnia 1991 roku poświęcił kamień węgielny pod budowę świątyni, a w dniu 6 września 1996 roku wmurowano go w kościół powstający według projektu Włodzimierza Domagały.

kwi

Ogłoszenia parafialne 14.04. – 21.04.

Zachęcam gorąco, aby niedzielę 14.04. uczynić dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego. Proszę, aby we wszystkich kościołach w Polsce, na każdej Mszy Świętej, modlić się w tej intencji – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Tadeusz Wojda SAC w swoim Apelu.  W związku z tym zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia w tej intencji.

Dzisiaj po Godzinie Miłosierdzia będzie nabożeństwo do MB z Guadalupe z okryciem Jej płaszczem. Będziemy też gościć pielgrzymów z Katowic. Zapraszamy też wszystkich chętnych.

We wtorek po Mszy wieczornej ma swoje spotkanie formacyjne Bractwo Szkaplerza, a w piątek, 19.04. Bractwo św. Józefa.

Na sprzątanie kościoła w sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Weneckiej i Piłsudskiego 40.

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA P.W. NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA W ZAWIERCIU

42-400 Zawiercie, ul. Wenecka 4