Ogłoszenia duszpasterskie 26 marca 2017 r.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30.

2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zgodnie z życzeniem MB Fatimskiej zapraszamy w sobotę na to nabożeństwo.

3. Od sobotniej wieczornej Mszy rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje.

4. W przyszłą niedzielę o 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia i zmianę Tajemnic Żywego Różańca.

5. Są do nabycia paschaliki Caritas /5zł/, Tygodnik Niedziela oraz Książki o Fatimie i wielkich postaciach Zawiercia.

6. Zachęcamy do udziału w niedzielę palmową /9.04./, w konkursie na największą i najpiękniejszą palmę. W naszej parafii będzie można zaopatrzyć się w palmy, w piątek przed niedzielą Palmową i w samą niedzielę palmową.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Huldczyńskiego 22, na najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Południowej 6.

8. Jutro o godz. 20.00 w naszym kościele odprawiona będzie Msza św. Koncelebrowana w int. ŚP. Euzebiusza Szulakiewicza – ojca ks. Wikariusza. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Elżbietę Dulny i Kazimierza Szotę. Wieczny odpoczynek …