Ogłoszenia duszpasterskie 19 marca 2017 r.

1. Przypominam, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu oraz za udział w drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie gorzkich żali (o 16.00) oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji (u nas rozpoczną się 1.04.) można uzyskać odpust zupełny.

2. Trwa nawiedzenie MB w znaku Fatimskiej Figury – obecnie w bloku przy ul. Południowej 6. Prosimy tych mieszkańców o zainteresowanie się pod którym nr mieszkania aktualnie przebywa i przyjęcie także u siebie. Kolejnym blokiem będzie Huldczyńskiego 1.

3. Uroczystość św. Józefa liturgicznie obchodzimy jutro z tej racji, że niedziela Wielkiego Postu nie dopuszcza innej celebracji.

W sobotę, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte w naszym kościele o godz.7.30, 9.00. I 17.00. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Podczas Eucharystii będzie można podjąć dzieło adopcji, składając zobowiązanie codziennej modlitwy w intencji nienarodzonego dziecka i jego rodziców.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Laetare.

5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Euzebiusza Szulakiewicza – ojca ks. Wojciecha, Bóg zapłać tym, którzy wybrali się do Koszalina na ten pogrzeb. Natomiast w naszej parafii pożegnaliśmy ŚP. Janusza Naporę. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

6. Sprzątanie kościoła w sobotę o 10.00. na które zapraszamy mieszkańców Huldczyńskiego 22. Natomiast serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Huldczyńskiego 14 za piękne posprzątanie naszej świątyni.