Ogłoszenia duszpasterskie 12 marca 2017 r.

1. Przypominam, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu oraz za udział w drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie gorzkich żali /o 16.00/ oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji /u nas rozpoczną się 1.04./  można uzyskać odpust zupełny.

2. Trwa nowenna do Św. Józefa – pół godz. Przed Mszą św. wieczorną, zapraszamy.

Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Huldczyńskiego 11 za  sprzątanie kościoła /3 os./. Na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul.  Huldczyńskiego 14.

3. Polecamy serdecznie książkę ks. Prof. Janusza Gajdy pt Polscy święci męczennicy, która pięknie kreśli sylwetki wielu postaci związanych z naszym miastem, a nawet naszą parafią. Warto dowiedzieć się więcej np. o bohaterskiej naszej parafiance Zosi Lubaś, czy np. o kochanym ks. Stefanie Joniaku. /-cena 10,- zł./.

4. Polecamy Tygodnik Niedziela, miesięcznik Tęcza i Miłujcie się, ponadto są do nabycia paschaliki Caritas /5,- zł./.

5. Przy wyjściu, do puszki można złożyć ofiarę na misje „Ad gentes” – Bód zapłać.

6. W ub. tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Jerzego Koclęgę. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.