Ogłoszenia duszpasterskie 05 marca 2017 r.

1. Dzisiaj o 15.00 Godzina Miłosierdzia i zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy w ty Roku Fatimskim o włączenie się do Żywego Różańca jak największej liczby chętnych – to jest bardzo ważne.

2. Przypominamy, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu oraz za udział w drodze krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie gorzkich żali (o 16.00) oraz za odprawienie przynajmniej trzydniowych rekolekcji (u nas rozpoczną się 1.04.)  można uzyskać odpust zupełny.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 9.00 spotkanie Rady Parafialnej – zapraszamy.

4. Od 10.03. (piątek) rozpoczyna się nowenna do Św. Józefa – pół godz. Przed Mszą św. wieczorną, zapraszamy.

5. Zapisujemy na piękny film o bł. Karolinie Kózkównie pt. „Zerwany kłos”. Seans rozpocznie się  w sobotę o godz. 16.00 w MOK-u, Koszt 10 zł.

6. W przyszłą niedzielę do puszki złożymy ofiary na dzieło pomocy Ad Gentes, będzie to bowiem dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy.

7. Serdeczne Bóg zapłać Parafianom za piękne wczorajsze sprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Rataja /8 os./. Na sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Huldczyńskiego 11. Także gorąco dziękujemy P. Adamowi Sierka za naprawienie uszkodzonych przez wiatr daszków przed wejściem do zakrystii i kaplicy adoracji, Bóg zapłać także P. Zdzisławowi Siewiorkowi za pielęgnacje drzew i P. Mirkowi Borówka za naprawę głośnika.

8. W ub. tygodniu pożegnaliśmy ŚP. Danutę Turlej, jutro pożegnamy śp. Danutę Jakubowską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.