Spotkanie formacyjne Bractwa św. Szkaplerza

Noszący Szkaplerz ma zapewnioną opiekę Matki Bożej w życiu i szczególnie w godzinę śmierci.

Matka Boża Szkaplerzna daje nam w Szkaplerzu świętym niezwykłą pomoc i obronę.

Przygarnia nas z wielką czułością i miłością pod swój płaszcz, pomaga nam wyzwolić się z grzechów, nałogów, pomaga tym którzy zbłądzili odnaleźć drogę do Jezusa. Każdy, nawet największy grzesznik znajdzie u Niej pomoc w przemianie życia, jeśli tylko Jej zaufa i powierzy Jej swoje życie.

Mamy wielkie szczęście, że w naszej parafii jest Bractwo Szkaplerzne. Wszystkich, którzy pragną żyć w bliskości z Maryją, zapraszamy na spotkania każdego 16 dnia miesiąca – na Eucharystię o 17.00 i spotkanie, wspólną modlitwę i dzielenie się tym, jak Matka Boża Szkaplerzna „działa” w naszym życiu.