Ogłoszenia duszpasterskie 12 lutego 2017 r.

1. Dzisiaj o 13.00 zapraszamy na spotkanie z rodzicami i dziećmi – będą do odebrania stroje I Komunijne.

2. We czwartek zapraszamy Bractwo św. Szkaplerza, a na przyszłą niedzielę Bractwo św. Józefa. W ten piątek, w naszej parafii, rozpoczynają się spotkania Zawierciańskiego Rycerstwa św. Michała Archanioła – na wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

3. We czwartek o 16.00 – na salce projekcja pięknego filmu o męczennikach Meksyku – zapraszamy wszystkich chętnych.

4. W najbliższy piątek Wieczór Miłosierdzia w Parafii NMP Królowej Polski – o godz. 18.00.

5. Trwa w naszej parafii peregrynacja Figury MB z Fatimy. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich do przyjęcia błogosławionej obecności MB Fatimskiej w swoich domach. Regulamin i program peregrynacji w gablotce. Obecnie figura odwiedza mieszkańców ul. Południowej 3, a zakończyło się nawiedzenie przy ul. Leśnej.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci I komunijnych /było 9 osób/. Na sobotę zapraszamy tych rodziców dzieci I komunijnych, którzy w ub. tygodniu nie mogli przyjść.

7. W przyszłą – III niedzielę miesiąca pamiętajmy w ofiarach o naszej świątyni. /Zwłaszcza o ogrzewaniu oraz zadaszeniu przed wejściem/.

8. Polecamy „Niedzielę”, „Miłujcie się” /- nowy nr/, książkę o Fatimskich Objawieniach.

9. Przy wyjściu można złożyć ofiarę dla niepełnosprawnych sierot społecznych zamieszkujących domy Betel.