Ogłoszenia duszpasterskie 05 lutego 2017 r.

1. Dzisiaj o 15.oo Godzina Miłosierdzia i Zmiana Tajemnic Różańcowych

2. W sobotę – 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy tego dnia o chorych i starszych z naszych rodzin, grona znajomych czy z sąsiedztwa. Jest to dobra okazja do odwiedzin takich osób.

3. W przyszłą niedzielę o 13.00 będzie spotkanie z rodzicami – będą do odebrania stroje I Komunijne.

4. Trwa w naszej parafii peregrynacja Figury MB z Fatimy. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich do przyjęcia błogosławionej obecności MB Fatimskiej w swoich domach. Regulamin i program peregrynacji w gablotce. Obecnie figura odwiedza mieszkańców ul. Leśnej.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcim z ul. Piłsudskiego 50 (były 3 osoby). Na sobotę zapraszamy rodziców dzieci I komunijnych.

6. Polecamy książkę o Fatimskich Objawieniach i prasę katolicką.