Ogłoszenia duszpasterskie 29 stycznia 2017 r.

1. We czwartek (2.02.) przypada święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte o godz. 7.30, 9.00, oraz po południu o godz.17.00. W czasie Mszy świętej poświęcenie gromnic. Bardzo prosimy o zabezpieczenie gromnic przed skapywaniem wosku, aby nie pobrudzić ławek i posadzki. W tym dniu w sposób szczególny w naszych modlitwach polecamy wszystkie osoby konsekrowane, a zwłaszcza siostry zakonne. Taca przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne.

2. W piątek (3.03.) w liturgii Kościoła wspominamy św. Błażeja. W czasie Mszy świętych poświęcenie jabłek.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16.30.

4. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Senatorskiej 23 za pomoc przy sprzątaniu naszej świątyni (były 3 osoby). Na najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Piłsudskiego 50.

5. We czwartek rozpoczyna się w naszej parafii peregrynacja Figury MB z Fatimy. Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców z ul. Leśnej na wieczorną Mszę i przyjęcie błogosławionej obecności w swoich domach.

6. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariusza Pantaka, l.36. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.