Informacje dotyczące peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej

1. Na rozpoczęcie i zakończenie peregrynacji w bloku lub ulicy przychodzimy do kościoła na Mszę św. wieczorną /jeśli nie wszyscy, to przynajmniej delegacja/.

2. Korzystamy z Sakramentu Pokuty /jeśli jest taka potrzeba/ i przystępujemy do Komunii Św.

3. Z figurą MB „wędrują”: modlitewniki i książka na temat objawień i książka pamiątkowa peregrynacji, gdzie wpisujemy nasze adresy i refleksje. Nie zatrzymujemy ich u siebie.

4. Osoby/rodziny które przyjmują MB odbierają figurę od tych u których kończy się nawiedzenie. Najlepiej w godzinach 18.00 – 19.00 lub o innej umówionej porze.

5. Na zakończenie nawiedzenia w danym bloku/ ulicy figurę przynosimy do kościoła.

6. Intencji i próśb nie wpisujemy do zeszytu ale na kartkach składamy na ołtarzu w dniu zakończenia peregrynacji.

Peregrynacja MB Fatimskiej, kolejność ulic:

Leśna cała

Rataja 31

Rataja domy prywatne

Równa

Mylna domy prywatne i ul. przyległe

Mylna 12

Senatorska domy prywatne